Evenementenkalender 2018

Algemene evenementen 2018

januari

10t/m13 jan. InterClassics, Maastricht; info@mecc.nl

februari

2t/m4 febr.    Bremen Classic Motorshow; www.classicmotorshow.de

maart

2/4 mrt.          Antwerp Classic Salon; www.antwerpclassicsalon.be

10-11 mrt       British Car&Lifestyle Rosmalen; www.britishbest.nl

10-11 mrt       Capital Cars&Classics Amsterdam; cc-c.nl

17 maart         Gelderse Vallei Rit; www.amac.tv

17/18 mrt.       Technorama Kassel; www.technorama.de

17/18 mrt         Oldtimerbeurs Genk; ludovdc.be

22 t/m25 mrt. Retro Classics Stuttgart; www.retroclassics.de

april

31 mrt-2apr     Oldtimerbeurs Drachten; www.klassiekerdrachten.nl

mei

10 mei               Oldtimertreffen Aalten

1 t/m 3 juni       Rileyclub meeting Vierhouten; www.rileyclub.nl

26 mei 2018      Oldtimerdag Culemborg; www.hacc.nl 2018 AFGELAST!

12 mei 2018      11 Steden Oldtimerrally; www.elfstedenoldtimerrally.nl

19/20 mei         Beaulieu Motormart Autojumble; www.beauliruevents.co.uk

juni

8 t/m 10  juni   Oldtimermarkt Bockhorn Duitsland; www.oldtimermarkt.bockhorn.de

juni                        Great British TT-Assen, www.greatbritish.nl

17 juni                   Nationale Oldtimerdag Lelystad; www.oldtimerdaglelystad.nl

24 juni                  British Autojumble Waalwijk; www.mgbeurs@mgcarclub.nl

juli

29 juni /1 juli       Concours ‘d Elegance Aperldoorn; www.concourselegance.nl

29 juli                      Nationaal Oldtimer Festival Zandvoort; www.nationaaloldtimerfestival.nl

augustus

15 aug.                   Oldtimershow ; Achterhoekse Folkloredansers Ruurlo

t/m   aug.                Schloss Dyck, Duitsland; www.classic-days.de

aug.                           Oldtimerdag Ruinerwold; www.oldtimerdagruinerwold.nl

aug.                           Classic Wheels and wings Gilze-Rijen; www.classicwings-wheels.nl

september

31/8, 2/9                 Lanaken Belgie; www.lanaken.be/oldtimertreffen

1 sept.                      Autentieke dag Vreeswijk; www.oldtimerdagvreeswijk.nl

8 sept.                      Oldtimer dag De Bilt; www.oldtimerdagdebilt.nl

sept.                          Oldtimerdag Appelscha; www.oldtimerdagappelscga.nl

sept.                          IJsselrit Olst; www.olsterfeest.nl

sept.                          Indian Run (Alvis Owners Club) in Drenthe;                  www.alvisocn.com/kalender/kalender.

sept.                          Best of British, Classic Car Park Boxtel,

www.classicpark.nl/event/58/best of-british

9 sept.                         AMRWR Nazomerrit over de Veluwe, voorzitter@amrwr.nl

30 sept.                      Najaarsmeeting Rileyclub,  Almelo

oktober

7 okt.                        Herfstrit Brabant AMRWR; almar4849@hotmal.com

november

/    nov.                       Oldtimerbeurs Eelde; www.oldtimerbeurs.net

 

Bovenstaande evenementen zijn jaarlijks terugkerend, de datum zal wijzigen.